موسسه آموزش عالی زند، پرچم شیراز را در تبریز بالا برد

توسط منتشر شده در : مرداد ۱۱, ۱۴۰۱دسته بندی: اخبار, المپیاد

*با قرار گرفتن در میان پنج دانشگاه برتر پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان سراسر کشور؛
موسسه آموزش عالی زند، پرچم شیراز را در تبریز بالا برد
پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر سراسر کشور در تبریز، با موفقیت کاروان اعزامی دانشجویان موسسه آموزش عالی زند شیراز به کار خود پایان داد و جوانان جسور این موسسه موفق به کسب افتخاراتی بزرگ برای استان فارس و شهر شیراز شدند.
در همین ارتباط رییس موسسه آموزش عالی زند شیراز با اشاره به اینکه پیش از این نیز کاروان دانشجویان دختر اعزامی از موسسه زند موفق شده‌بودند با دست پر و مدال‌های رنگارنگ تبریز را به مقصد شیراز ترک کنند؛ ابرازداشت: در حالی که همه موسسات غیر انتفاعی برای حضور در این دوره از رقابت ها اقدام کرده بودند، این موسسه آموزش عالی زند شیراز بود که موفق شد جواز حضور  در این المپیاد را کسب کند و با همت و پشتکار ورزشکاران جوان و همچنین تلاش‎های بی‌دریغ کادر فنی و مربیان، رتبه‌های درخشانی را به نام خود ثبت نماید.
سید ابراهیم حسینی در ادامه به برخی از افتخارات و مقام‌های کسب شده توسط تیم پسران این موسسه در پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر سراسر کشور اشاره و خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین موفقیت‌های این دوره از رقابت‌ها کسب عنوان قهرمانی و نشان طلا در مسابقات والیبال بود که توسط بلندقامتان موسسه آموزش عالی زند رقم خورد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به مدال‌ها و مقام‌های کسب شده در ورزش‎های انفرادی توسط ورزشکاران موسسه آموزش عالی زند نیز اشاره و خاطرنشان کرد: کسب مدال نقره توسط آقای هادی شعبانی کشتی‌گیر وزن ۶٠ کیلو، کسب مدال نقره توسط آقای احمدرضا بیاتی کشتی‌گیر وزن ۶٧ کیلو وکسب مدال برنز توسط آقای علیرضا غفاری کشتی‎گیر وزن ٨٧ کیلو در مسابقات کشتی از جمله افتخارات این موسسه می باشد.
رییس موسسه آموزش عالی زند شیراز در ادامه به مقام‌های کسب شده توسط کاراته‌کاران این موسسه اشاره کرد و افزود: کسب مدال نقره توسط آقای محمد کاویانی منش در وزن ٧۵ کیلو، كسب مقام پنجم در بخش كميته در وزن ٨٤+ توسط آقای پرهام رستمي و كسب مقام پنجم مسابقات كاراته در بخش كميته در وزن ٨٤- توسط آقای اشكان ا… دادي از دیگر افتخارات ورزشکاران این موسسه بوده است.
حسینی در ادامه از کسب مقام چهارم مسابقات دو میدانی در ماده دو ۴۰۰ متر توسط آقای محمدجواد کاظمی خبر داد و گفت: كسب عنوان بهترين ليبرو مسابقات واليبال توسط آقای آرین شجاعیان، كسب عنوان بهترين دفاع وسط مسابقات واليبال توسط  آقای محمدامين واقف و كسب عنوان بهترين مربي مسابقات واليبال توسط آقای حامد رحماني مربي تیم زند شيراز بخش دیگری از کارنامه افتخارات موسسه آموزش عالی زند در پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر سراسر کشور را تشکیل می‌دهد.
وی با اشاره به اینکه از برخی از اعضای تیم فوتسال موسسه آموزش عالی زند برای حضور در اردوی استعدادیابی تیم ملی دعوت شده است، ابرازداشت: آقایان محمد آل خمیس، سروش زارع، محمد رجبی و علیرضا فلاحی از جمله ورزشکاران تیم فوتسال موسسه آموزش عالی زند هستند که در محک استعدادیابی تیم ملی فوتسال دانشجویان قرار گرفته‌اند.
رییس موسسه آموزش عالی زند شیراز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به موفقیت دانشجویان دختر این دانشگاه در المپیاد فرهنگی دانشجویان کشور در تبریز نیز اظهارداشت: دانشگاه زند شیرار با شرکت در مسابقات منطقه هفت کشور با‌حضور استان های فارس، بوشهر و کهکیلویه و بویر احمد موفق شد بالاترین امتیاز حضور در پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان سراسر کشور به میزبانی تبریز را به دست بیاورد.
حسینی با بیان اینکه دانشگاه زند با اعزام گروهی از دانشجویان ورزشکار دختر خود به این المپیاد توانست مقام‌ها و مدال‌های رنگارنگی را برای استان فارس و شهر شیراز کسب کند، خاطرنشان کرد: در حالی که همه موسسات غیر انتفاعی برای حضور در این دوره از رقابت ها اقدام کرده بودند، این موسسه آموزش عالی زند شیراز بود که موفق شد جواز حضور  در این المپیاد را کسب کند و در بین تمام دانشگاه‌ها و موسسات تابعه وزرات علوم به مقام پنجمی کل کشور دست یابد.
به گفته وی، موسسه زند موفق شد پس از دانشگاه‌های بنامی همچون دانشگاه تهران، دانشگاه اصفهان، دانشگاه الزهرا(س) و فردوسی مشهد شانه به شانه این مراکز بزرگ، جای خود را در رتبه پنجم این جدول تثبیت کند.
رییس موسسه آموزش عالی زند شیراز‌ از جمله مقام های کسب شده توسط دانشجویان دختر، در این دوره از مسابقات را کسب مقام اول تنیس روی میز توسط خانم ملیکا عامر طاس و دعوت ایشان به تیم ملی تنیس ذکر کرد و ادامه داد: کسب مقام در مسابقات تکواندو در بخش کبورگی وزن ۴۹ کیلوگرم توسط خانم بهاره فریدونی و کسب مقام اول مسابقات تکواندو در بخش کبورگی وزن ۵۷ توسط خانم آیدا خورشیدی از دیگر عناوینی است که توسط دانشجویان دختر این دانشگاه بدست‎آمده‌است.
حسینی در ادامه سخنان خود کسب مقام دوم تنیس روی میز گروهی و کسب مقام دوم ۶۰ متر با مانع توسط خانم مینا رضایی را نیز مورد اشاره قرار داد و گفت: کسب مقام دوم شنا در رشته ۲۰۰ متر قورباغه توسط خانم فاطمه پگاه‌راد و کسب مقام سوم مسابقات بدمينتون دونفره توسط خانم‌ها نرگس طلوعی و درنا ابراهیمی از دیگر افتخارات دانشجویان دختر این دانشگاه است.
وی با بیان اینکه مقام سوم تیمی مسابقات تکواندو این دوره از رقابت‌ها نیز به نام تیم تکواندو دانشگاه زند ثبت شده‌است، اظهارداشت: کسب مقام سوم در ماده ۶۶*۴ متر آزاد تیمی به همراه کسب مقام سوم ۱۰۰ متر شنای قورباغه توسط خانم فاطمه پگاه‌راد هم از جمله دیگر موفقیت‌های دانشجویان این دانشگاه بوده‌است.
رییس موسسه آموزش عالی زند در بخش دیگری از سخنان از کسب مقام چهارم تیمی توسط تیم شنای این دانشگاه در این رقابت‌ها خبر داد و افزود: کسب مقام چهارم انفرادی در رشته ۲۰۰ متر آزاد توسط خانم فاطمه پگاه‌راد به همراه کسب مقام چهارم انفرادی در رشته ۱۰۰ متر کِرال پشت توسط خانم معصومه حیدری هم در کارنامه افتخارات دانشجویان دختر این دانشگاه به ثبت رسیده است.
حسینی در ادامه سخنان خود کسب مقام پنجم توسط تیم والیبال دختران این دانشگاه را نیز مورد اشاره قرار داد و گفت: کسب مقام پنجم ۶۰ متر آزاد تیم دو و میدانی توسط خانم مینا رضایی به همراه کسب مقام پنجم مسابقات تکواندو در بخش کیورگی وزن ۴۶ توسط خانم فاطمه قربانی نیز از دیگر توفیقات دانشجویان این دانشگاه در المپیاد فرهنگی دانشجویان کشور در تبریز است که می‌توان به آن اشاره کرد‌.