ثبت نام بدون آزمون ترم بهمن تمدید شد

توسط منتشر شده در : بهمن ۷, ۱۳۹۷دسته بندی: اخبار

موسسه آموزش عالی زند شیراز به صورت بدون آزمون و با شرط معدل در مقاطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی (کارشناسی ناپیوسته)، کارشناسی پیوسته  جهت پذیرش دانشجو اقدام می نماید. این دانشگاه به دلیل رشته های متنوعی که در مقاطع کاردانی و کارشناسی ارائه می دهد، باعث جذب بسیاری از داوطلبان در چند سال اخیر شده است. موسسه آموزش عالی زند شیراز از افرادی که دارای مدرک دیپلم دبیرستان و یا هنرستان می باشند جهت ادامه تحصیل در رشته های متنوع جذب می نماید.

اعتبار مدرک موسسه آموزش عالی زند شیراز

یکی از مواردی که برای بسیاری از داوطلبانی که قصد ثبت نام در دانشگاه غیر انتفاعی زند شیراز را دارند بسیار مهم است و خواهان آگاهی از آن هستند، آگاهی از میزان اعتبار مدرک دانشگاه است.در این خصوص به اطلاعتان می رسانیم که با توجه به اینکه موسسه آموزش عالی زند شیراز تحت نظارت وزارت علوم می باشد بنابراین مدارک ارائه شده از این دانشگاه به دانشجویان کاملا معتبر و قابل استفاده در سایر ارگان ها و سازمان ها خواهد بود.

 

زمان و شرایط ثبت نام بدون کنکور

در صورتی که قصد تحصیل در دانشگاه زند شیراز را دارید توجه داشته باشید که داشتن دیپلم نظام قدیم و یا دیپلم سه ساله نظام جدید،دیپلم جدید فنی حرفه ای و یا کاردانش از شرایط ثبت نام خواهد بود. همچنین با توجه به اینکه طبق روال هرساله ثبت نام دانشگاه زند شیراز به دو صورت با آزمون و بدون آزمون انجام می شود، بنابراین داوطلبان ورودی بهمن ماه می بایست تا ۱۵ بهمن ماه۹۷ اقدامات لازم را برای ثبت نام خود انجام دهند، ضمنا برای بعضی از گروه ها تحصیل در این دانشگاه رایگان خواهد بود.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه زند شیراز همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۷ به مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

۰۷۱-۳۶۱۰۶ داخلی ۱۳۳

✅ ثبت نام در رشته های ذیل در مقطع کارشناسی پیوسته جهت ترم بهمن ماه ۹۷ موسسه آموزش عالی زند شیراز صورت می پذیرد.

۱- مهندسی پزشکی
۲- مهندسی برق
۳- مهندسی عمران
۴ – مهندسی صنایع
۵- مهندسی مواد و متالورژی
۶- مهندسی کامپیوتر
۷- مهندسی ماشینهای ریلی
۸- زیست شناسی سلولی و مولکولی
۹- زیست فن آوری
۱۰- حقوق
۱۱- مشاوره
۱۲- علوم تربیتی
۱۳- مدیریت امور بانکی
۱۴ – علوم ورزشی و تربیت بدنی
۱۵- مدیریت امور گمرکی
۱۶- مدیریت MBA
۱۷- زبان و ادبیات فارسی

به اطلاع داوطلبان عزیز می‌رساند، براساس قانون سنجش و پذیرش دانشجو مصوب  ۱۰ شهریور ماه ۱۳۹۲ مجلس شورای اسلامی و مصوبات پانزدهمین و شانزدهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو مورخ ۸ و ۱۲ دی‌ماه ۱۳۹۷، می بایست پذیرش حداقل ۸۵ درصد از ظرفیت پذیرش دانشجو در کل کشور در تمامی زیر نظام های آموزش عالی صرفاً براساس سوابق تحصیلی با ملاک معدل کتبی دیپلم داوطلبان و بدون نیاز به شرکت در کنکور انجام ‌شود لذا با توجه به مصوبات فوق پذیرش رشته محل های صرفا سوابق تحصیلی مستقل از کنکور انجام خواهد شد و آزمون سراسری برای مابقی رشته محل هایی که پذیرش آنها از تلفیق نمره کنکور و سوابق تحصیلی است برگزار می شود و از سال ۱۳۹۸ و بعد از آن پذیرش صرفا سوابق تحصیلی با توجه به قوانین و مقررات مربوطه مستقیما توسط دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خواهد بود.

 

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۷۱۲۳۶۱۰۶ داخلی ۱۳۳ از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۷ تماس حاصل فرمایید.

 

موسسه آموزش عالی زند را بهتر بشناسید