پیام تبریک رییس دانشگاه زند به مناسبت سال تحصیلی جدید

دکتر مهدی مخبری رییس موسسه آموزش عالی زند در پیامی آغار سال تحصیلی جدید را به دانشجویان تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است:

گلشن به شوق آمده از مهر و آفتاب ماه

شکوه آمد و آیینه و گلاب

پر شد هوای کوی و خیابان و آسمان

از شور ن و القلم و دفتر و کتاب ….

دوباره ماه مهر، ماه دانش و شور و شادمانی فرا رسید. دانشجویان مشتاق بر کرسی تلمّذ نشستند تا درس عشق و محبت و سازندگی بیاموزند؛ اساتید ایستادند تا  علم، انسانیت، ایستادگی، شرافت و امید را بیاموزانند؛  کتاب­ها باز شدند تا دسترنج پژوهشگران و آموزگاران را از فراخنای روزگاران به ارمغان آورند و دفترها گشوده شدند تا دوباره واژه ­های نورانی دانش و اشتیاق و گشایش نگاشته شوند.

آری مهرماه، ماه مهر و فرزانگی آمده تا ما را، همه ما را،  از ناسوت نادانی و کم خردی برهاند به لاهوت ایمان و عشق و آزادی برساند. خوش آمد….

سال نو تحصیلی را که مقارن با هفته  پر شکوه پاسداشت دفاع مقدس آغاز شده است را به استادان، دانشجویان، همکاران و همه دانش ­پیشگان مؤسسه آموزش عالی زند تبریک می­گوییم، یاد شهیدان ورزمندگان روزگاران عشق و حماسه و آزادگی را گرامی می­داریم. آرزو می­کنیم که دانشگاه پر افتخار زند میعادگاه مشتاقان علم و خرد و دانایی بماند؛ روزگار درس ­آموختگان این دانشگاه همراه با ایمان، خرد، دانش، ژرف ­اندیشی و امید به تعالی سپری شود و پایان راه همه سرشار از سربلندی، بهروزی و خوشنودی پروردگار باشد. ان شاالله

مهدی مخبری / رییس موسسه